*крапелька публіцистики у моїх роботах)
А, що, коли на тобі відповідальність відобразити правду, що, коли на тобі свобода слова, що, коли на тобі завдання проінформувати і застерегти? Що ти маєш робити? Ти маєш йти вперед і намагатися якнайкраще нести дорогоцінне слово у теплих і щирих руках, щоб не спаплюжити, не продати.
З цими гаслами йде справжній журналіст. З цими гаслами зароджується незламне бажання вплинути на світ і змінити його на краще.
Марк Твен одно разу сказав: «There are only two forces that can carry light to all concerns of the globe – the sun in the heavens and the Associated Press”, що в перекладі означає: « Є тільки дві сили, які можуть освітлювати усі проблеми (питання) світу – сонце в небесах та преса».
І справді, роль журналіста у цьому швидкоплинному світі чимала, адже він не лише інформує, а й несе певну допомогу, освітлює правду з усіх її сторін, застерігає…Перефразувавши слова Артура Міллера, можна впевнено сказати, що справжня журналістика – це нація, яка говорить сама до себе. Ось яка висока позиція! Ким би ти не був, які б інтереси та вподобання не мав, якщо ти працівник ЗМІ , - ти говориш, пишеш словами народу. Саме це відкриє людські очі, вони бачать і чують зі сторони, а тому – відчувають, осмислюють, розуміють і роблять висновки.
Тому, виходячи із таких наче і не складних, і не легких тлумачень, стає очевидним, що журналістика не може бути брудною професією, брудною її роблять люди, що працюють не професіонально, а за відсутності гідності, свободи і правди. Справжній журналіст несе світові лише світло!
але сьогодні журналісти несуть лиш ту "правду", за яку їм заплатять
мабуть, така робота, як і інші - підкоритися обставинам
хоча, є вже багато людей в цій галузі насправді чесних і відданих професії
Катя Черемнова відповів на коментар $previous_title_comm, 01.01.1970 - 03:00
згодна. на жаль таке є. і це жахливо. сподіваюсь останні, про яких Ви написали, збільшуватимуться