ФОРМА ТЯГАРЯ
Як правило, усі, хто має чи мав справи з маятником, вважають, що достатньо використовувати бусинку чи ще якусь подібну форму. Це не так. Форма тягаря маятника має дуже велике значення, бо залежно від форми упорядковуються сигнал та вся система двобічного контакту між оператором та ІЕПЗ.
Округла форма - куля. Це форма першого контакту. Тобто: хто хоче мати такий Контакт, використовує разово будь-який маятник для того, щоб задати перші питання (методика буде дана потім). Але цією формою не бажано працювати, бо вона дає можливість отримати велику кількість помилкових структур, які потім будуть супроводжувати оператора весь час при Контактах. Ця форма нібито нейтральна. Але вона легко обліплюється ментальними низькими суттями і оператор достатньо легко збивається з пантелику. Однією з ознак цього є те, що відповідь на перше питання приходить одна, але всі спроби отримати уточнення по цій відповіді ведуть до повільного розмивання її і навіть до перетворення на протилежну.
З цієї точки зору кращою є форма еліпсоїдна. З орієнтацією по довжині вертикально.
Можна використовувати конусоподібну форму з різними варіаціями сполуки її з еліпсоїдом, але найкраща форма - це перевернута гострім вниз цибульоподібна.
12.12.1991* 8:15
Форма тягаря маятника має те значення, що вона своєю суттю коригують точність отриманої інформації. Цю точність можна висловити через умовні коефіцієнти, де К=1,0 має найдоцільніша форма, а К=0,0 - найнедоцільніша.
Тоді це записується таким чином:
- безформна, як уламок чогось, = 0,0 - 0,20;
- кулеподібна = 0,25 - 0,35;
- еліпсоїдальна = 0,25 - 0,45;
- конусоподібна = 0,45 - 0,65;
- конусоподібна з кулеподібним верхом = 0,45 - 0,85;
- цибулиноподібна = 0,85 - 0,98;
- неіснуюча = 1,00.
*******
адреса: https://www.poetryclub.com.ua/getpoem.php?id=490539
Рубрика: Лірика
дата надходження 05.04.2014
автор: Левчишин Віктор