Брюнетка.
Напевне мені більше подобаються брюнетки через те, що я сам брюнет. Недолуге визначення, але по іншому пояснити важко. Колір волосся не впливає на характер, правда? Згадуючи анекдоти про блондинок, хочеться думати що ні.
Спілкування.
У спілкуванні на перший погляд складна. Але після тривалї ромови вся складність зникає. Серйозність і в певній мірі поважність зникають і з’являється тонка, вразлива і сором’язлива натура. Ці якості сховані, і щоб добратися до них потрібен час, але чого не зробиш, щоб побачити таку красу.
Чи можна назвати це красою? Є краса зовнішня, як кидається у вічі зразу, а є внутрішня краса. Краса характеру, душі, яку побачиш не зразу. Цікава її властивість відкриватися поступово – це затягує та інтригує.
Каприз.
В міру, і саме в найрізноманітніші моменти та ситуації. Хоча каприз на те і є каприз, щоб з’являтися неочікувано.
Гумор.
Почуття гумору присутнє, але його на мою думку малувато через її серйозне відношення практично до всього сущого. Це можна назвати недоліком з одного боку так і хорошою стороною з іншого. Надмірна веселість, грайливість в частих проявах не потрібна. Грайливість... Я назвав цю рису характеру, але жодного разу не спостерігав її. Або її зовсім не має як такої, або вона проявляється у подальшому розвитку відносин.
Слова.
Рідко зустрінеш зараз людину, яка так серйозно відноситься до сказаного і надає словам такої сили. І знову дві сторони медалі – одна говорить, що почути погані (скажімо так) речі без причини, а інша – інколи важко щось сказати без поправки з її боку. Сказане вже не може бути повторене, так як вважається лишнім. Вмовлянням тут не має місця, тому в багатьох випадках слід добре подумати, перш ніж щось сказати – спростувати буде важкувато.
Розмова.
Важко спілкуватися з людиною, яка часто у своїх відповідях несе чіткі лаконічні вислови. Часто абсолютно ніякої додаткової інформації не виходить з її боку. Це ставить співрозмовника в глухий кут або заставляє його читати довідкову літературу по спілкуванню. Знову ж таки з іншого боку такі прямі відповіді можна використовувати як аналізатор на питання, які потребують чіткої лагодженої відповіді.
Були взяті найбільш яскраво виражені якості характеру. Може видатися, що поряд зі, здавалося, негативною рисою завжди вималюбовується додатня сторона навмисне, але абсолютно радикальних сторін не існує, так що де “-” там і “+“.
Проаналізувавши за можливими даними сторони характеру, можна сказати, що він є досить позитивним, так як йому притаманні такі риси, як доброта, любов, щирість і доброзичливість. Перелічувати всі прикметники не має сенсу, їх безмежна кількість, а основні були вже названі.
ID:
221981
Рубрика: Проза
дата надходження: 13.11.2010 22:40:14
© дата внесення змiн: 13.11.2010 22:40:14
автор: Віктор Карено
Вкажіть причину вашої скарги
|