Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Тома: Як вітають один одного в різних країнах світу? - ВІРШ

logo
Тома: Як вітають один одного в різних країнах світу? - ВІРШ
UA  |  FR  |  RU

Рожевий сайт сучасної поезії

Бібліотека
України
| Поети
Кл. Поезії
| Інші поет.
сайти, канали
| СЛОВНИКИ ПОЕТАМ| Сайти вчителям| ДО ВУС синоніми| Оголошення| Літературні премії| Спілкування| Контакти
Кл. Поезії

  x
>> ВХІД ДО КЛУБУ <<


e-mail
пароль
забули пароль?
< реєстрaція >
Зараз на сайті - 1
Немає нікого ;(...
Пошук

Перевірка розміру



honeypot

Як вітають один одного в різних країнах світу?

Тома :: Як вітають один одного в різних країнах світу?
Как приветствуют друг друга в разных странах мира?
Интересные приветствия народов мира
Если Ты когда-нибудь окажешься в Кении, и кто-то вдруг смачно плюнет в Твою сторону, не спеши сжимать кулаки — с Тобой просто поздоровались. Так проявляют уважение друг к другу в племени камба. А как здороваются в других странах мира...
Собираясь в далекое путешествие, не забудь изучить хотя бы элементарные правила поведения, приняты в той или иной экзотической стране. Уважительное приветствие — первое, что не только обеспечит хорошее настроение Тебе и окружающим, но и поможет обрести новых друзей.
В Гренландии принято «целоваться» носами, прижимая верхнюю губу и нос к лицу (носу, щекам или лбу) другого человека. Правда, такое приветствие приемлемо лишь между близкими, и отнюдь не используется незнакомцами. Встретившись, гренландцы говорят: «Отличная погода!» — даже если на улице –40 °С. Трение носами в качестве приветствия распространено и в Новой Зеландии.
Необычные и оригинальные приветствия в разных странах мира
Если Тебе посчастливится побывать в Тибете, приготовься удивляться: там вместо традиционного украинцу рукопожатия прохожие показывают друг другу языки. Традиция берет начало из IX века, в котором правил царь Ландарма, гонитель буддизма. По преданию, правитель имел черный язык. Тибетцы боялись, что Ландарма может переродиться. Чтобы доказать, что Ты не перерожденный спустя много веков жестокий царь, полагается показать встречному язык.
В кенийском племени масаев перед тем, как подать встречном руку, нужно на нее плюнуть. А еще представители племени могут приветствовать гостей, высоко подпрыгивая. Необычная традиция происходит от военного танца «адуму», в конце которого воины становятся в одну шеренгу и начинают соревнования по прыжкам в высоту.
В Африке до сих пор есть племена (например, зулусы), в которых вместо приветствия используются слова «я тебя вижу».
Если Ты собираешься поздороваться со своими французскими друзьями, не забудь о знаменитом «la bise» — двойном поцелуе в обе щечки. Французы обожают целоваться при встрече и отправлять от одного до пяти воздушных поцелуев.
Филиппинцы проявляют уважение к старшим, наклоняясь и прижимая свой лоб к их правой руке. А если Ты еще и уважительное «Mano Po» ( «Позвольте вашу руку, пожалуйста») скажешь, можешь рассчитывать на особое расположение.
В Лапландии при встрече принято тереться носами. Учти это, если планируешь провести Рождество на родине Санта-Клауса. А вот эскимосы слегка ударяют знакомого по голове и плечах (правда, так здороваются только мужчины).
А если Тебя занесет в Китай, не забудь: там здороваются, кланяясь друг другу с вытянутыми вдоль тела руками, или обмениваются странными для европейца репликами: «Поели ли вы сегодня риса?» «Да, спасибо, а вы?» На самом деле никого не интересует, завтракал ли Ты утром — это просто дань традициям.
У японцев приветствие — целый ритуал. Жители страны восходящего солнца кланяются друг другу. Более того, в Японии есть три разновидности поклонов: «сэкэрэй» — самый низкий поклон, используется для самых почетных гостей; средний — под наклоном 30 °; легкий — под наклоном 15 °, в знак дружеского приветствия. Кланяясь, японцы говорят: «День настал».
Традиционное приветствие в Индии (знаменитое Namaste) выглядит следующим образом: человек соединяет ладони, прижимает руки к груди и слегка наклоняется. Слово «namaste» происходит из древнего санскрита и означает «Я кланяюсь Тебе».
Интересная привычка здороваться существует в Замбезии: там встречному аплодируют, слегка приседая. А вот в Самоа (островная страна в Тихом океане) друзья обнюхивают друг друга.
Традиционное приветствие жителей Ботсваны — «Пула» — переводится как пожелание: «Пусть идет дождь!» Неудивительно, ведь значительную территорию этой африканской страны занимает пустыня Калахари.
В Арабских странах скрещивают руки на груди, а представители некоторых индейских племен снимают обувь при встрече. В Конго протягивают навстречу друзьям руки и дуют на них.
Очень красиво здороваются в Таиланде. Называется такое приветствие «Вай» — ладони складывают вместе и подносят к груди или лицу, слегка наклоняясь.
Необычные и оригинальные приветствия в разных странах мира - фото 12
А если Ты попадешь в гости к монголу, будь на чеку: приглашая в дом незнакомца, хозяева жалуют им хаду — длинный отрезок шелка или хлопка. Возьми ее двумя руками и слегка поклонись. Принять дар одной рукой — верх неуважения.
Необычные и оригинальные приветствия в разных странах мира
https://pustunchik.ua/online-school/etiquette-for-...
Перевела на украинский язык 12.04.20 13.35​

Як вітають один одного в різних країнах світу?
Цікаві привітання народів світу
Якщо Ти коли-небудь опинишся в Кенії, і хтось раптом смачно плюне в Твою сторону, не поспішай стискати кулаки — з Тобою просто привіталися. Так виявляють повагу один до одного племені камба. А як вітаються в інших країнах світу...
Збираючись у далеку подорож, не забудь вивчити хоча б елементарні правила поведінки, прийняті в тій чи іншій екзотичній країні. Шанобливе вітання — перше, що не тільки забезпечить гарний настрій Тобі і оточуючим, але і допоможе знайти нових друзів.
У Гренландії прийнято «цілуватися» носами, притискаючи верхню губу і ніс до обличчя (носа, щоках або лобі) іншої людини. Правда, таке вітання прийнятно лише між близькими, і аж ніяк не використовується незнайомцями. Зустрівшись, гренландці кажуть: «Чудова погода!» — навіть якщо на вулиці -40 °С. Тертя носами в якості привітання поширене і в Новій Зеландії.
Незвичайні і оригінальні привітання в різних країнах світу
Якщо Тобі пощастить побувати в Тибеті, приготуйся дивуватися: там замість традиційного українцю рукостискання перехожі показують один одному мови. Традиція бере початок з IX століття, в якому правив цар Ландарма, гонитель буддизму. За переказами, правитель мав чорний язик. Тибетці боялися, що Ландарма може переродитися. Щоб довести, що Ти не перероджений через багато століть жорстокий цар, покладається показати зустрічному мову.
У кенійському племені масаїв перед тим, як подати зустрічному руку, потрібно на неї плюнути. А ще представники племені можуть вітати гостей, високо підстрибуючи. Незвичайна традиція походить від військового танцю «адуму», в кінці якого воїни стають в одну шеренгу і починають змагання зі стрибків у висоту.
В Африці досі є племена (наприклад, зулуси), в яких замість привітання використовуються слова «я тебе бачу».
Якщо Ти збираєшся привітатися зі своїми французькими друзями, не забудь про знаменитому «la bise» — подвійному поцілунку в обидві щічки. Французи обожнюють цілуватися при зустрічі і відправляти від одного до п'яти повітряних поцілунків.
Філіппінці виявляють повагу до старших, нахиляючись і притискаючи свій лоб до їх правій руці. А якщо Ти ще й шанобливе «Mano Po» ( «Дозвольте вашу руку, будь ласка») скажеш, можеш розраховувати на особливе розташування.
У Лапландії при зустрічі прийнято тертися носами. Запам'ятай це, якщо плануєш провести Різдво на батьківщині Санта-Клауса. А ось ескімоси злегка вдаряють знайомого по голові і плечах (правда, так вітаються тільки чоловіки).
А якщо Тебе занесе в Китай, не забудь: там вітаються, кланяючись один одному з витягнутими уздовж тіла руками, або обмінюються дивними для європейця репліками: «Поїли ви сьогодні рису?» «Так, дякую, а ви?» Насправді нікого не цікавить, чи снідав Ти вранці — це просто данина традиціям.
У японців привітання — цілий ритуал. Жителі країни висхідного сонця вклоняються один одному. Більш того, в Японії є три види поклонів: «сэкэрэй» — найнижчий уклін, використовується для самих почесних гостей; середній — під кутом 30 °; легкий — під кутом 15 °, в знак дружнього привітання. Кланяючись, японці кажуть: «День настав».
Традиційне вітання в Індії (знамените Namaste) виглядає наступним чином: людина з'єднує долоні, притискає руки до грудей і злегка нахиляється. Слово «namaste» походить з давнього санскриту і означає «Я вклоняюсь Тобі».
Цікава звичка вітатися існує в Замбезии: там зустрічному аплодують, злегка присідаючи. А ось в Самоа (острівна країна в Тихому океані) друзі обнюхують один одного.
Традиційне вітання жителів Ботсвани — «Пулу» — перекладається як побажання: «Нехай йде дощ!» Не дивно, адже значну територію цієї африканської країни займає пустеля Калахарі.
В Арабських країнах схрещують руки на грудях, а представники деяких індіанських племен знімають взуття при зустрічі. У Конго простягають назустріч друзям руки і дмуть на них.
Дуже красиво вітаються в Таїланді. Називається таке вітання «Вай» — складають долоні разом і підносять до грудей або особі, злегка нахиляючись.
Незвичайні і оригінальні привітання в різних країнах світу - фото 12
А якщо Ти потрапиш в гості до монголії, будь на чеку: запрошуючи в будинок незнайомця, господарі дарують їм хаду — довгий відрізок шовку або бавовни. Візьми її двома руками і злегка вклонися. Прийняти дар однією рукою — верх неповаги.
Незвичайні і оригінальні привітання в різних країнах світу
https://pustunchik.ua/…/etiqu…/privetstviya-v-raznih-stranah
Переклала на українську мову 12.04.20 13.35

ID:  872008
Рубрика: Проза
дата надходження: 14.04.2020 15:44:11
© дата внесення змiн: 14.04.2020 15:44:11
автор: Тома

Мені подобається 4 голоса(ів)

Вкажіть причину вашої скарги



back Попередній твір     Наступний твір forward
author   Перейти на сторінку автора
edit   Редагувати trash   Видалити    print Роздрукувати


 

В Обране додали:
Прочитаний усіма відвідувачами (383)
В тому числі авторами сайту (6) показати авторів
Середня оцінка поета: 5.00 Середня оцінка читача: 5.00
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..




КОМЕНТАРІ

YarSlav 2018, 15.04.2020 - 12:19
fright fright icon_flower apple apple hi
 
Тома відповів на коментар $previous_title_comm, 01.01.1970 - 03:00
give_rose Щиро дякую за підтримку!
 
геометрія, 14.04.2020 - 23:02
Як завжди цікаво,Томо!Дякую Вам за цікаві розповіді... 12 12 16 flirt icon_flower
 
Тома відповів на коментар $previous_title_comm, 01.01.1970 - 03:00
give_rose Щиро дякую за підтримку!
 
цікаво! hi
 
Тома відповів на коментар $previous_title_comm, 01.01.1970 - 03:00
give_rose Щиро дякую за підтримку!
 
Катерина Собова, 14.04.2020 - 15:58
12 12 12 Скільки світа, стільки й дива!
 
Тома відповів на коментар $previous_title_comm, 01.01.1970 - 03:00
give_roseЩиро дякую за підтримку!
 

ДО ВУС синоніми
Синонім до слова:  Новий
Enol: - неопалимий
Синонім до слова:  Новий
Под Сукно: - нетронутый
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Пантелій Любченко: - Замашна.
Синонім до слова:  Бутылка
ixeldino: - Пляхан, СкляЖка
Синонім до слова:  говорити
Svitlana_Belyakova: - базiкати
Знайти несловникові синоніми до слова:  візаві
Под Сукно: - ти
Знайти несловникові синоніми до слова:  візаві
Под Сукно: - ви
Знайти несловникові синоніми до слова:  візаві
Под Сукно: - ти
Синонім до слова:  аврора
Ти: - "древній грек")
Синонім до слова:  візаві
Leskiv: - Пречудово :12:
Синонім до слова:  візаві
Enol: - віч-на-віч на вічність
Знайти несловникові синоніми до слова:  візаві
Enol: -
Синонім до слова:  говорити
dashavsky: - патякати
Синонім до слова:  говорити
Пантелій Любченко: - вербалити
Синонім до слова:  аврора
Маргіз: - Мигавиця, кольорова мигавиця
Синонім до слова:  аврора
Юхниця Євген: - смолоскиподення
Синонім до слова:  аврора
Ніжинський: - пробудниця-зоряниця
Синонім до слова:  метал
Enol: - ну що - нічого?
Знайти несловникові синоніми до слова:  метал
Enol: - той, що музичний жанр
Знайти несловникові синоніми до слова:  аврора
Enol: - та, що іонізоване сяйво
x
Нові твори
Обрати твори за період: