Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Тома: 15 способів стати психічно стійкіше - ВІРШ

logo
Тома: 15 способів стати психічно стійкіше - ВІРШ
UA  |  FR  |  RU

Рожевий сайт сучасної поезії

Бібліотека
України
| Поети
Кл. Поезії
| Інші поет.
сайти, канали
| СЛОВНИКИ ПОЕТАМ| Сайти вчителям| ДО ВУС синоніми| Оголошення| Літературні премії| Спілкування| Контакти
Кл. Поезії

  x
>> ВХІД ДО КЛУБУ <<


e-mail
пароль
забули пароль?
< реєстрaція >
Зараз на сайті - 3
Пошук

Перевірка розміру



honeypot

15 способів стати психічно стійкіше

Тома :: 15 способів стати психічно стійкіше
15 способів стати психічно стійкіше
 fkmrf123 9 марта 20:17 0 3285 

 Психологи часто говорять про психологічну стійкість, але набагато рідше - про те, що ж це насправді означає.  Як на мене, психологічна стійкість - це, в першу чергу, контроль над своїми емоціями, думками і поведінкою, незалежно від обставин.
 Щоб розвинути психологічну стійкість, потрібно мати сміливість жити відповідно до своїх принципів і цінностей і виробити своє визначення успіху.
 
 Психологічна стійкість включає в себе не тільки силу волі;  вона вимагає кропіткої роботи над собою і впевненості у своїй меті.  Бути психічно стійким - значить виробляти здорові звички і вміти жертвувати своїми часом і енергією на користь саморозвитку.
 Звичайно, набагато простіше бути психічно стійким в легені періоди життя, але справжня сила духу зазвичай проявляється у важкі моменти.  Розвивати навички психологічної стійкості - кращий спосіб підготуватися до всіх труднощів, що нам готує жізнь.Существует багато вправ для вироблення психологічної стійкості, і ось деякі з них:
 1. Прогулянки для боротьби з тривожністю
 Дослідження показують, що фізична активність покращує психічний стан - і не обов'язково влаштовувати інтенсивну кардіо-тренування, щоб отримати з цього користь.
 Вчені з'ясували, що 200 хвилин прогулянки на свіжому повітрі в тиждень (менше, ніж 30 хвилин в день) відмінно борються з депресією і підвищують якість життя.  По суті, деякі дослідження показали, що прогулянки дають такий же ефект, як антидепресанти.
 Але прогулянки принесуть користь не тільки людям з депресією і тревожностью.Ежедневние прогулянки сприяють поліпшенню емоційного стану в цілому, як і допомагають розвивати психічну стійкість.
 2. Посмішка як анестезія
 Вчені відкрили, що є частка правди у фразі «від посмішки стане всім світліше».  Якщо вам погано, посмішка може знизити рівень болю і зменшити дискомфорт.  Похмурий вигляд, навпаки, підсилює біль.
 Дослідження показують, наскільки посмішка впливає на ваш фізичний стан: посмішка може знизити пульс під час стресової ситуації, навіть якщо ви не відчуваєте себе веселим і життєрадісним.
 Так що наступного разу, коли зберетеся на хвороботворну процедуру - думайте про свої щасливих спогадах, смішних анекдотах, і буде зовсім не так боляче.
 3. Підняття тягарів для подолання почуття тривоги
 Близько 15% населення планети страждає від частих нападів тривоги, які тривають від 15 до 30 днів на місяць з такими симптомами, як: нервозність, страх, погані передчуття і занепокоєння.  Якщо не втрутитися, тривога може привести до розладу сну, хронічних болів, погіршення стану здоров'я і загальному фізичному нездужання.
 Дослідження показали, що підняття важких предметів - відмінні ліки для боротьби з тривогою.  А найкраще в усьому цьому те, що вам навіть не потрібно влаштовувати собі стресові тренування - вправи середньої тяжкості набагато ефективніше і приносять набагато більшу користь.
 4. Фокус на внутрішні стимули (без орієнтування на зовнішні)
 
 По-перше, ви повинні почати працювати над внутрішніми мотиваторами - речами, що спонукають вас діяти - паралельно відстороненню від зовнішніх.  Більшість з нас живуть своє життя в пошуках суспільного схвалення.  Ці зовнішні чинники - відмінні стимули, однак, вони мотивують нас тільки тоді, коли присутні в нашому житті.
 У цьому їх величезна проблема, тому що абсолютно всі зовнішні мотиватори можуть зникнути і ніколи більше не повернутися - починаючи з грошей, і закінчуючи роботою, славою, зв'язками і популярністю.
 Як би там не було, внутрішні стимули, такі як впевненість, віра в себе, навички і досвід ніколи-ніколи не залишать вас, і тому вони куди більш надійні, якщо ви хочете домогтися справжньої сили духу і розуму, а не тендітної і хиткою психологічної  (не) усточивее.
 5. Переоцінка внутрішніх установок
 У нас у всіх є усталені переконання про нас самих, наших життях і світі в цілому.  Ці установки змінюються з часом і сильно залежать від нашого минулого досвіду.Незважаючи на те, усвідомлюєте ви їх чи ні, вони сильно впливають на ваші думки, поведінку і емоції.
 Іноді наші внутрішні переконання неправильні і непродуктивні.
 Наприклад, якщо ви вважаєте, що ніколи не досягнете успіху в житті, ви менше схильні шукати нові можливості і роботу - і, абсолютно проти своєї волі, запрограмувавши себе на невдачу, ви ведете себе не так впевнено на інтерв'ю.  Таким чином, ваші внутрішні установки стають таким собі невдалим пророцтвом.
 Розпізнайте і переосмислити ваші внутрішні переконання.  Виберіть з них «чорні» і «білі» установки, які не мають компромісів, а потім знайдіть виключення до цих правил.  Дуже мало речей в житті не піддаються сумнівам.
 Переоцінка внутрішніх переконань вимагає рішучих намірів і важкої роботи над собою, але це може докорінно змінити ваше життя.
 6. Заміна негативних думок на продуктивні
 Хоча багато хто з нас зазвичай не замислюються про думках, літаючих в голові, усвідомлення цих думок може привести до розвитку здатності швидко відновлювати душевні сили.
 Занадто негативні думки, такі як «Я нічого не можу зробити правильно», «У мене нічого не виходить», встають на шляху до розкриття вашого потенціалу.  Ловіть такі думки, поки вони не вийшли з-під вашого контролю і не почали впливати на ваші емоції і поведінку.
 Намагайтеся розпізнавати і замінювати негативні думки на більш продуктивні.  Продуктивні думки не обов'язково позитивні, але завжди - виправдані і усвідомлені.  Наприклад, аналогом до думок, наведеними в абзаці вище, може служити фраза «У мене є недоліки, але є і гідності».
 Звичайно, робота над думками важка, оскільки вимагає постійного контролю свідомості, але цей процес - ключовий в саморозвитку і тренуванні психологічної стійкості.
 7. Терпимість до неприємних емоцій
 Бути психічно стійким не завжди означає не відчувати взагалі ніяких емоцій.  Насправді, психологічна стійкість вимагає усвідомлених емоцій і усвідомлюваних дій.
 Бути психічно стійким - це приймати свої почуття, але не давати їм себе контролювати.
 Психологічна стійкість також включає в себе розуміння того, коли можна, а коли не можна діяти наперекір емоцій і почуттів.
 Наприклад, якщо ви відчуваєте тривожність, яка заважає вам пробувати нове і йти назустріч можливостям, постарайтеся вийти із зони комфорту, кинути собі виклик.  Уміння терпіти неприємні емоції треба практикувати, але з досвідом робити це стає все легше і легше.
 Пробуйте поводитися як людина, яким ви хотіли б стати - замість того, щоб говорити «Я так хотів би бути більш товариським» - просто ведіть себе більш дружелюбним, хочеться вам цього в даний момент чи ні.
 Іноді потрібно трохи потерпіти, щоб досягти чогось, і терпимість до неприємних емоцій допоможе вам втілити мрії в життя - поступово, крок за кроком кожен день.
 8. Щоденний контроль прогресу
 У нашому неспокійному світі не завжди вдається виділити трохи часу, щоб порефлексіровать, а варто було б.
 Давайте себе час на роздуми про свої досягнення на шляху до психологічної стійкості.  В кінці дня запитайте себе, що нового ви дізналися про своїх думках, емоціях і поведінці.  Вирішіть, над чим ви хочете попрацювати завтра.
 Розвиток психологічної стійкості - постійна робота над собою.  Завжди є до чого прагнути, і іноді вам буде здаватися, що далі йти нікуди, але, пройшовши черговий перевал, ви побачите, що далеко не досягли вершини.  Щоденні роздуми про свій шлях до психологічної стійкості допоможуть вам швидше і якісніше дістатися до ідеалу.
 9. Перестаньте витрачати енергію на речі, непідвладні вам
 Також у виробленні психологічної стійкості вам допоможе вміння вибирати, з чим варто боротися, а з чим - немає сенсу.
 Від вас не потрібно вирішувати всі проблеми світового масштабу, і, чесно кажучи, ви б і не змогли, навіть якби захотіли.  Якщо ви будете в змозі розділяти речі на підвладні вашому впливу і непідвладні, то зможете бути впевнені, що ваша енергія не витрачається даремно.Правда в тому, що у вашому житті будуть важкі часи і будуть речі, через які ви не будете спати ночами.  Але не варто переживати через проблеми, які ви і не змогли б вирішити.
 Суть проста - коли ви починаєте хвилюватися через чогось, перестаньте думати про те, що може статися, якщо проблема не вирішиться.  Дотримуйтесь цій схемі:
 Так, якщо проблема чи негативна емоція з'являються у вашому житті, вирішуйте - чи варто витрачати на них енергію, і, якщо так, - то тільки на активні дії для її усунення.
 10. Вихід із зони комфорту
 Що найкраще загартовує і тренує вашу психічну стійкість?
 Якщо ви почнете аналізувати всі такі чинники, то побачите, що вони найчастіше знаходяться в новому досвіді або незвичайних, спонтанних ситуаціях.  Ми стрессуем через несподівані, незвичних речей, через те, що щось пішло не так, як ми планували або сподівалися.  Більш того, набагато легше залишатися в зоні комфорту.  Робити звичні речі і прагнути до вже знайомим ситуацій.
 Виходити із зони комфорту, пробувати незвичайні речі і ставити себе в незатишне становище.  Це допомагає вчитися переживати негативні емоції - якщо ви вже одного разу пройшли через страшний і важкий інтерв'ю при прийомі на роботу, то наступного точно не варто боятися.  Почніть з приміщення себе в незвичайну, некомфортну обстановку.
 Навіщо ризикувати і їхати на канікули в Мексику, якщо в Аргентині і так є все, що мені потрібно?  Так, один з найефективніших способів виробити психологічну стійкість - робити те, до чого мозок не звик.
 Виходьте із зони комфорту поступово, постійно оцінюючи свої відчуття, емоції, стартуйте з речей, які змушують вас напружитися, але не тремтіти від страху або злості.  Наприклад, кожного тижня пробуйте нову їжу або дивіться фільм, який не входить в число ваших улюблених або прийнятних.  Ви навіть можете прочитати нецікаву, на вашу думку, книгу.
 Якщо ви пройдете через такий дискомфорт, ви зрозумієте, що можете, і далі буде легше Можете продовжити виходити із зони комфорту, поступово відчуваючи нові неприємні емоції - прочитайте вірш на публіку, запишіться на курси японської або створіть свій веб-сайт.
 11. Фокус на мотивації
 Розвитку психологічної стійкості може допомогти орієнтування на мотивацію ваших дій.  Іншими словами, якщо ви дивитеся на речі з позиції «Я повинен зробити це», все буде спочатку здаватися вам нудним і сумним.
 Уявіть - якщо ви встаєте вранці з думкою «Мені потрібно піти на роботу», вам зовсім не захочеться туди йти.  Ви самі налаштовуєте себе сприймати це як щось нудне, подразнюючу і викликає ваше невдоволення.
 А ось якщо ви, навпаки, прокинетеся думаючи про те, «чому» ви йдете на роботу, весь ваш внутрішній діалог може перерости в щось позитивне.  «Я йду на роботу, щоб мати можливість подорожувати по світу» або «Я йду на роботу, щоб стати ближче до моєї мрії працювати директором компанії», погодьтеся, звучить куди привабливіше.
 Мотивація дій - будь то рішення проблем або подолання важкого життєвого етапу - допомагає вам сфокусуватися на загальній картині і не допустити негативних установок.
 12. Медитація
 Медитація - те, що ви точно навряд чи б назвали «тренуванням психологічної стійкості» - насправді, дуже ефективна.
 В наші дні медитація популярна у всіх сферах життя - починаючи з тренінгів у психологів і закінчуючи діловими зустрічами бізнес-лідерів.  Не поспішайте перегортати далі, будучи впевненими в тому, що ця стара буддистська традиція не для вас, спочатку спробуйте.  Принадність медитації в тому, що вона дуже проста, але одночасно складна і багатофункціональна.
 Ось, що ви повинні робити: сидіти і ... нічого не робити!
 Насправді, техніки медитації описані на купі сайтів в інтернеті, від швидких і простих до найскладніших і тривалих, але навчитися їм досить легко.  А натомість ви отримаєте чистий розум, вільний для нових ідей і думок і міцну нервову систему, необхідну для того, щоб бути психічно стійким.
 13. Прохання про допомогу
 Прохання про допомогу - часто найперший крок до поліпшення свого стану, проте багато хто не роблять цього, тому що не знають, як почати.  Це нормально - бути невпевненим у своєму проханні і замислюватися, а не було б краще самому впоратися зі своєю проблемою.
 "Але, якщо чесно, не буває невдалого моменту для прохань про допомогу, - каже психолог О'Неллі. - Розмова з кимось про ваші почуття і думках дійсно може допомогти і дати вам інше уявлення про ситуацію, що, безсумнівно, сприятливо відіб'ється  на вашому житті. Якщо ви перебуваєте у важкому періоді, відчуваєте себе злим, сумним або роздратованим, це може бути знаком, що вам варто звернутися за професійною допомогою ".
 14. Глибоке дихання
 Чималу роль у розвитку психологічної стійкості відіграє знання, як зберігати холоднокровність і вміння концентруватися.
 Один із способів цього досягти - зробити кілька глибоких вдихів.  Як тільки ви опиняєтеся в дискомфортною ситуації, під впливом емоційного або фізичного стресу - глибоко подихайте протягом двох-трьох хвилин.  Це підвищить рівень кисню в крові і забезпечить вас енергією, необхідною для оцінки ситуації та контролю над своїми емоціями.
 Глибокі вдихи і видихи сприяють підвищенню концентрації та уваги, і допомагають розвивати психологічно стійкий організм.
 15. Час на турботу про себе
 Дуже важливо не тільки відчувати свою психологічну стійкість, але і піклуватися про себе - давати собі час побути кімнатною рослиною, яке потрібно поливати, удобрювати і насичувати сонячним світлом.
 Виділіть собі вільний вечір або цілий день і займіться чимось, що вас захоплює і наповнює енергією.  Це можуть бути тренування, читання, перегляд улюбленого шоу або телепередачі - в загальному, призначте собі побачення з самим собою і проведіть його так, як провели з кимось дуже близьким і коханим, тому що тепер для вас найрідніша людина - це ви.
 Розвиток психологічної стійкості не просто впливає на хід ваших думок.Іноді пари незначних змін в установках може бути досить, щоб натренувати мозок і вилікувати душу.
 Психологічну стійкість можна тренувати так само, як м'язи.  Ви можете використовувати методи, описані вище, щоб стати життєздатним і гнучким - щоб контролювати свої емоції і реагувати на їх зміни більш конструктивно.
 Як би там не було, як і з м'язами, ви повинні розуміти, що ваша стійкість не "виросте» за ніч.  Потрібен час і старанність, щоб досягти поставлених цілей.
 Не завжди це буде легко і приємно.  Будуть часи, коли вам захочеться кинути все, залишити ці вправи або ви просто не помітите прогресу деякий час.
 Усвідомлення того, що це емоції природні, але проходять, допоможе вам рухатися далі і тренуватися ще наполегливіше. 
Переклала  на українську мову    11.05.19     6.56

ID:  835181
Рубрика: Проза
дата надходження: 11.05.2019 07:41:51
© дата внесення змiн: 11.05.2019 07:41:51
автор: Тома

Мені подобається 1 голоса(ів)

Вкажіть причину вашої скарги



back Попередній твір     Наступний твір forward
author   Перейти на сторінку автора
edit   Редагувати trash   Видалити    print Роздрукувати


 

В Обране додали:
Прочитаний усіма відвідувачами (182)
В тому числі авторами сайту (6) показати авторів
Середня оцінка поета: 5.00 Середня оцінка читача: 5.00
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..




КОМЕНТАРІ

Lana P., 11.05.2019 - 16:27
Так, для розвитку необхідна Праця над собою👍
 
Тома відповів на коментар $previous_title_comm, 01.01.1970 - 03:00
give_rose Дякую,згодна!
 
Катерина Собова, 11.05.2019 - 08:57
12 12 12 Цінні і мудрі поради!
 
Тома відповів на коментар $previous_title_comm, 01.01.1970 - 03:00
give_rose Дякую!
 

ДО ВУС синоніми
Синонім до слова:  Новий
Enol: - неопалимий
Синонім до слова:  Новий
Под Сукно: - нетронутый
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Пантелій Любченко: - Замашна.
Синонім до слова:  Бутылка
ixeldino: - Пляхан, СкляЖка
Синонім до слова:  говорити
Svitlana_Belyakova: - базiкати
Знайти несловникові синоніми до слова:  візаві
Под Сукно: - ти
Знайти несловникові синоніми до слова:  візаві
Под Сукно: - ви
Знайти несловникові синоніми до слова:  візаві
Под Сукно: - ти
Синонім до слова:  аврора
Ти: - "древній грек")
Синонім до слова:  візаві
Leskiv: - Пречудово :12:
Синонім до слова:  візаві
Enol: - віч-на-віч на вічність
Знайти несловникові синоніми до слова:  візаві
Enol: -
Синонім до слова:  говорити
dashavsky: - патякати
Синонім до слова:  говорити
Пантелій Любченко: - вербалити
Синонім до слова:  аврора
Маргіз: - Мигавиця, кольорова мигавиця
Синонім до слова:  аврора
Юхниця Євген: - смолоскиподення
Синонім до слова:  аврора
Ніжинський: - пробудниця-зоряниця
Синонім до слова:  метал
Enol: - ну що - нічого?
Знайти несловникові синоніми до слова:  метал
Enol: - той, що музичний жанр
Знайти несловникові синоніми до слова:  аврора
Enol: - та, що іонізоване сяйво
x
Нові твори
Обрати твори за період: