Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Олександр Мачула: Питань багато - ВІРШ |
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ laura1, 02.06.2017 - 18:02
Так! Дійсно, чомусь, євреїв не сприймають за те, що вони розумніші, хитріші від інших. Вони не працюють простими робочими. Особливо, на брудних роботах. Бо єврейські діти вчаться і слухають своїх батьків. І вчаться на помилках інших, а не на своїх. Батьки хвалять дітей за найменші досягнення. Постійно підвищують їх самооцінку.Тібетські лами пояснюють причину такого відношення інших народів до євреїв, таким чином. Земля - це виправна колонія. Життя народів, націй - є циклічним. Як і людина народжується на землі багато разів, так і нація проходить всі цикли свого розвітку, поки не потрапить в інші виміри і інші планети. Лами ці процеси пояснюють на простому прикладі. Ми на Землі, як у школі. Переходимо з класу у клас. Так от євреї не перейшли в наступний клас і залишилися на цій планеті на наступний цикл життя. І хоч вони і другорічники, порівняно з другими націями, але все ж таки розумніші за тих, хто почав вчитися в цьому класі. Бо вони цю програму вже пройшли, хоч і не дуже її засвоїли. Тому, порівняно з другими народами, євреї більш розумні. Ще лами пояснюють чому люди не в однакових умовах. Одні робочі, а інші професори. Одні бідні, другі багаті. Людина народжується на Землі багато разів. І вона проходить всі етапи свого розвитку, починаючи з робочого і до мудреця. Ну і ще багато чого іншого пояснюють. Дають багато відповідей на питання, чому ми народжуємося, для чого живимо, яка наша місія на Землі і інших планетах.
Гадаю що викладена Вами теорія має право на життя, хоча я й не зі всім згоден. По-перше, про кількість життів: це така собі красива казка для самозаспокоєння. Якщо вірити в її існування, то Землі дуже не повезло, оскільки вона приречена на існування з істотами, які постійно учаться на своїх помилках (вихід США із угоди по захисту довкілля свіжий яскравий тому приклад). По-друге, щодо другорічників (наших героїв): я думаю, що, в разі існування такої теорії в дійсності, питання залишатися в першому класі чи переходити до наступного повинен вирішувати директор, а не сам двійочник (це просто нелогічно, непослідовно, несправедливо і т.п.). По-третє, на своєму віку я стрічав немало людей різних національностей, які нічим не поступались розумом представникам богообраної нації, але часто й густо займали менш вигідне матеріальне, суспільне, організаційно-адміністративне положення завдяки таким рудиментам, як чесність, совістливість, обов'язковість і т.п. Я не говорю, що євреї взагалі не мають цих якостей, але вони менш ортодоксальні стосовно них і користуються ними дещо вільно (м'яко кажучи). Правда не всі, але в переважній більшості. І на сам кінець уточнення: я б сказав, як сказав, що євреїв таки не люблять (словосполучення - не сприймають не зовсім підходить до цього твору по суті і духу). Справа в тому, що він народився саме як відповідь на численні статті, суть яких зводиться до запитання - Чому в світі чи Європі так не люблять євреїв. Для мене особисто крапкою стало аналогічне запитання з вуст людини, яку я знаю не одне десятиліття.
Дякую за таку детальну і об'ємну рецензію. laura1 відповів на коментар Олександр Мачула, 02.06.2017 - 19:28
Це дуже обширна тема! Я ні в якому разі нікому не нав'язую свою думку і різні вчення або релігії. Але у кожній казці є доля казки. Казка - це реальність. Приклад: "Підійшов молодець до скелі і каже: "Сім, Сім, відкрийся!". І відкривається перед ним двері скелі. Наче б казка. А тепер у реальність. Підходимо до дверей супермаркету і нічого не кажемо, а двері перед нами відкриваються. І хтось, багато років назад, коли писав цю казку, знав, що колись двері будуть відкриватися самі (хоч і завдяки технологіям). Так що не все так просто у Всесвіті. Все набагато складніше. Але це моя, знов таки, особиста думка. Та і не тільки думка. Вмію читати думки і бачу картинки. Моя прабабуся мала дар яснобачення. Так вона говорила моїй бабусі, що прийде той час, коли люди будуть мати все і нічого їх не буде радувати, і вся земля буде заплетена дротами, завдяки яким люди будуть спілкуватися між собою. А тепер уже і дротів не потрібно! Бажаю Вам успіхів! Як кажуть мудреці, треба триматись серединного шляху і не заперечувати незрозумілих речей. Бо що сьогодні казка, завтра - реальність. Дякую Вам за спілкування!
Я й не говорив, що у світі все просто. Процес його пізнання нескінченний, до речі як і сам Всесвіт. І Вам велике спасибі за небайдужість і толерантність!
|
|
|